Öğrenmeye ve öğrendiklerimi aktarmaya açık bir insanım sebebi ise bilginin aklımda durduğu sürece hiç bir işe yaramadığını öğrenmem. ECD NEDİR yazımda aktardığım gibi bir blog sahibi olduğunuzda ne kadar kazanç elde edebilirsiniz biraz bunlardan bahsedicem;

 

Bir  blogunuz olduğunda ve bloğunuzun reklamını yapmaya başladığınızda sizde ilgi çekmeye başlarsınız hatta yazılarınız insanlara fayda sağladığında tekrar tekrar gelip okurlar paylaşırlar ve yeni yazılarınızı okumak için yine web sitenize gelirler, bunu sadece Türkiye çapında değil dilerseniz farklı dil desteği ile bunu tüm dünyada paylaşabilirsiniz, özetle sadece facebook ta 1.15.Milyar kullanıcının olduğunu hatırlatmak isterim. 

tıklanma tıklanma tıkmaaa ve ay sonu hesabınıza yatan site trafiğinize ait kazançlar, zor değil, bunu artık günümüzde bir çok kişi gelir elde ettiği bir iş olarak kullanıyor ve yeni mesleği onlara normal hayatlarında günde en az 8 saat çalışarak elde ettikleri gelirden daha fazlasını sunuyor. 

bunun nasıl yapıldığını elde etmek için özetle biraz eğitim almak şart, gereklimi derseniz bunu siz belirleyebilirsiniz! Benim bilgisayar başında biraz zaman harcayıp para kazanmaya ihtiyacım yok derseniz bence bu iş size göre değil. Bu iş tam bana göre derseniz Cüzi bir miktara sahip olacağınız ECD ile size nasıl para kazanabileceğinizi ve siz kazanana kadar ücretsiz eğitim verebilecek bir takım ile çalışabilirsiniz.