ECD yazılımı ile sınırsız online e-ticaret yapmak mümkün.

Mevcut internet sitenize hızlıca ve sorunsuz bir şekilde entegre olabilecek çığır açacak bir çevrimiçi mağaza sunmaktadır. Sadece birkaç dakika içerisinde internet sitenize, blogunuza veya sosyal medya sayfanıza kullanımı kolay olan ve hiçbir şekilde barındırma hizmeti veya bakım gerektirmeyen ücretsiz ve özellik sınırlaması olmayan bir alışveriş sepeti ekleyebileceksiniz. Eskinin hepsi bir arada çevrimiçi alışveriş sepetlerinden çok daha hızlı ve basit olan ECD, işletmeniz için hiçbir kurulum ücreti veya işlem ücreti gerektirmeyen, eşsiz bir e-ticaret çözümü sunmaktadır.

Çok çeşitli ürünler satmak için ECD'nin kullandığı sistemi kullanan 175 ülkeden 900,000 üzerindeki satıcı arasında siz de yerinizi alın. Ecwid alışveriş sepeti, ev eşyasından elbiseye, teknoloji ürünlerinden indirilebilir ürünlere ve hatta kar amacı gütmeyen yardım girişimlerine kadar her yere her türlü ürünü satmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Türkiye içindeki ECD alışveriş sepeti, işletmenizi daha da büyütmeniz için, sosyal ticarete yönelik olarak Facebook üzerindeki bir numaralı alışveriş sepeti dahil olmak üzere, her türlü özellikle ve sezgisel e-ticaret çözümü ile birlikte sunulmaktadır. Hızla parlayan AJAX arayüzümüz sayesinde ürünleriniz ECD resim galerilerinde daha düzel görünecek ve müşterilerinizin gözatması ve alması daha sorunsuz ve kolay olacaktır.

Her yere satış yapabilirsiniz

Aynı anda internet sayfalarında, sosyal medya sayfalarında, internet mağazalarında (Google Shopping, Amazon Ads, eBay) veya herhangi bir cihazla bizzat kendiniz satış yapabilirsiniz.

Mobil Cihazlara Duyarlı Tasarım

Ecwid mağazanız, her türlü akıllı telefonda kusursuz görünür ve kendiliğinden müşterinizin ekran boyutuna (cep telefonları, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar veya akıllı TV'ler) uyum sağlar.

Her Yerden Erişim

Sunulan birden fazla para birimi desteği, 40'ın üzerinde uluslararası ödeme seçeneği, gerçek zamanlı sevkiyat entegrasyonu ve 50 dilde destek ile dünyanın her yerine satış yapabilirsiniz.

Türkiye için tümüyle tercüme edilmiş bir e-ticaret çözümü sunmaktadır, bu sebeple müşterilerinize Türkiye dilinde bir alışveriş sepeti sunabilirsiniz. Artık müşterinizi Türkiye dilinde alışveriş sepetini görüntülerken siz de Türkçe dilinde mağazanızın sunucu uygulamasını işletebilirsiniz. UYGULAMA 175'in üzerinde ülkede kullanılmaktadır ve 50 dile tercüme edilmiştir; bu sebeple, başka ülkelerde de müşterileriniz varsa, tarayıcılarında seçmiş oldukları dilde mağaza vitrinini tüm özellikleriyle birlikte görüntüleyebileceklerdir. e ticaret paketi özellikleri için tıklayınız