E - ticaret danışmalığı hizmeti ile sizin işyeriniz bizim işyerimiz, size en uygun çözümlerle kurulup size sunulur ve kullanım eğitimiz sayesinde sizin yönettiğiniz işletmeniz ile dışa bağımlılığınız olmadığı için %70 lere varan tasarruf yapabilirsiniz. e-ticaret sistemi Türkiye e-ticaret altyapısına özel hazırlanmıştır, Güvenli ortamda hemen ürünlerinizi girin, hemen satış yapmaya başlayın...

 

detaylar için TIKLAYINIZ.......

Ödeme Seçenekleri 
E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz. ( Akbank, Anadolu Bank, Bank Asya, Deniz Bank, Finansbank, Fortis, Garanti Bankası, Genpa, Halkbank, HSBC, ING Bank , Katılım Finans Bankası, Kıbrıs Universal, Kuveyt Türk, TEB, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, PAYU, İYZİCO, Paypal, Mobil Ödeme sanal posları kullanıma hazır olarak gelmektedir. )

Kolay Tasarım
Easy Shop’un diğer eticaret yazılımlarından ayıran özelliği tüm site ve e-postaların şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/css bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilirsiniz.

256 bit SSL güvenlik

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. 

SSL Sertifikası 2048 bit anahtar uzunluğu ile şifreleme yapan SSL sertifikası sağlamaktadır.

Güçlü SEO Desteği

Easy Shop e-ticaret yazılımda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.

XML Entegrasyon

Easy Shop e-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.