Bilgisayardan mobil siteye giriş cep telefonundan bağlandığımız mobil siteye bilgisayardan girmek için size bir kaç ipucu vericem, böylece sadece mobil sitelere giriş izni verilen web sitelerine wap-data- internet yoluyla giriş yapabileceksiniz.

IPHONE SİMULATÖR

IPhone Simulator sizi bir IPhone’dan giriş yapıyormuş gibi mobil sitelere taşır. Ekran boyutunun büyük olması avantajı ile de daha rahat bir gezinme imkanı sağlar.  Cep telefonunuzdan giriş yapabildiğiniz her türlü mobil siteye girebilirsiniz. 

Simulatore Buradan Ulaşabilirsiniz.

Sitede bir adres çubuğu mevcut. Girdiğinizde google.com açılır. Üst kısımdaki adres çubuğunda yazılı google.com yerine direk adres yazabilir ya da simulatördeki google dan arama yapabilirsiniz.

GALAXY S3 SİMULATÖR

 Girdiğinizde google.com açılır. Üst kısımdaki adres çubuğunda yazılı google.com yerine direk adres yazabilir ya da simulatördeki google dan arama yapabilirsiniz.

Galaxy Simulatör için tıklayınız

WİNWAP

WinWap bir tür mobil tarayıcıdır. Tarayıcıyı bilgisayarınıza kurduktan sonra herhangi bir mobil siteye normal tarayıcıdan girer gibi adres satırına yazarak girebilirsiniz.

İndirmek için ve detaylar için bu adresi kullanabilirsiniz..

WAPPROOF

WAP Proof Microsoft Windows için WAP tarayıcı bir emülatörüdür. Bu tarayıcı mobil siteleri önizleme ve hata ayıklama için tasarlanmıştır. Bu tarayıcı ile WML, XHTML, cHTML ve HTML sayfalarını gerçek bir mobil tarayıcıdan giriyormuş gibi görüntüleyebilirsiniz.  

İndirmek için bu adresi kullanabilirsiniz.