Nedir bu seo danışmanlık yok seo falan son zamanlarda hep karşıma çıkıyor biri bana anlatsınnnn...

Benimde kafamı kurcalayan hatta ilk başta kafamı karıştıran şeydi, ama bu konuyu öğrenip hayran kaldıktan sonra bu alanda uzman olmak istememle herşey değişti tabi, Aslında size iki kelime ile bile özetleyebilirim :D Nasıl yani dediğinizi duyuyorum ama kızmayın canım aslında olay basit ama biz ilk duyduğumuz şeye olan önyargımızla kaybediyoruzya :)

SEO nun cevabını size özetlemeden önce aşina olduğunuz bir konudan bahsedicemki size kolaylık olsun,

Bildiğiniz gibi şuan büyük işletmelerde CEO lar var bu kişilerin görevini az çok biliyoruz artık müşteri ile şirketinin arasında güçlü bağ kurup hem çalıştığı işletmenin vizyonuna hizmet etmek hemde müşterilerin memnuniyetini garantilemek haa tabi bunları çok kısa sürede ve maksimum başarı ile yapmak zorunda.

 Şirketin CEO su o işletmeyi ayakta tutan ve hata payı neredeyse olmayan en sağlam temel olduğunuda söyleyebilirim. İyide konu ile ne alakası var? var efendim var...! 

SEO da websitesi sahibi ile o websitesinin potansiyel müşterisini buluşturma becerisi. Kısacası bu, başarı oranı çok düşük olmasına rağmen şuan binlerce webmaster hatta webmaster olmayanlar bile iki anahtar kelime girmekle yada domain seçmekle SEO yarattığını düşünüyor. Açıkcası bana kızacaklar belkide ama daha ne olduğunu bilmedikleri birşey için hizmet etme garantisi veriyor.

Peki nasıl çalışıyor bu seo ?

Google çalışma politikaları ile uyumlu çalışıyor...! Bu kadar basit aslında, google bunu sayfalarca metinde anlatmış 'benim arama  motorumda yer almak istiyorsan bana ayak uydur' diye bangır bangır bağırıyor. Hepsini tek tek anlatmak isterdim ama inşallah bir başka sefere, :) 

Şimdi kimin ne işine yarar bu SEO dersek, Bir websitesinden verim almak isteyen herkesin çok işine yarayacağı kesin. Çünkü SEO kurallarına uyulmamış bir web sitesinin size fayda sağlaması neredeyse imkansız.

Bunun için ilk başta web sitesi alırken yada yaptırırken !

-kaliteli ve kurumsal hosting kullanmaya

-HTML web tabanı kullanmaya

-kopyacı değil yaratıcı olmaya

-en son olarakta kaz bekliyorsanız tavuk esirgememeye dikkat edin yeterli :) 

Seo Danışmanlık hakkında soru ve fiyat sormak için tıklayınız.