ECD PLUS İLE NASIL PARA KAZANILIR?

Ecd plus ile para kazanmak aslında düşündüğünüzden çok daha kolaydır. kullanan ve ecd plus ile para kazanan biri olarak size bu yazıda ecd plus ile nasıl para kazanılır birazda bundan bahsedicem, zaten şuanda bu yazımı okuyorsanız bir ecd plus sahibisinizdir. eğer hala WEB SİTENİZ YOKSA ! ve ecd plus un ne olduğunu düşünüyorsanız öncelikle ecd plus nedir? başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim;

Ecd plus ile para kazanmanın bir çok yolu vardır, bilinenler ve bilinmeyenler olarak hepsini size aktarmaya çalışacağım, 

Öncelikle şuana kadar satın alma işleminizden sonraki süreçte henüz 1 tl bile gelir elde etmediğinizi düşünsenizde piyasa sartlarında ortalama 1 yıllık ürün ve hizmet ile birlikte size en az 8.000-9.000TL ye sunulan bir web sitesi paketini daha düşük bir fiyata satın aldığınız için kazançlı durumdasınız. ne demek istediğimi denemek ve arastırmak isteyenler ecd plus özellikleri sayfasından bu özellikleri içeren bir web sitesi fiyatını istediği yerden gönül rahlığı ile araştırabilir.

ECD PLUS öncelikle bizlere satın aldığımız web sitesinden 3 farklı gelir imkanı sunuyor

1. web sitesi kullanıcısı olmak.

2. web sitesi satıcısı olmak (parakendecilik)

3. Web sitesi satan bir organisazyon kurmak. ( Network marketing)

Size bugün WEB SİTESİ KULLANICISI olarak ecd plus ile nasıl para kazanılır bundan bahsedicem;

Bilgidiğiniz üzere web siteleri interneti oluşturan sayfalardır, belirli alanlarda donatılan bilgi ile oluşturulan bu sayfaların tamamı o yazıya ilgisi olan kişiler tarafından bulunur ve okunur. Bu güne kadar bu işlemleri kodlama ve internet bilgisi olan kişiler sağlıyor olsada ecd plus sayesinde evinde oturan teyzem bile artık sosyal medya kullanır gibi sürükle birak mantığı ile çalışan ve tamamen kendisine ait bir web sitesi yapabilecek, Bu sağlandığında ise nasıl bizler başkalarının web sitesine giriş yapıp incelediğimizde o site sahibi bizim ziyaretimizden kazanç elde ediyorsa, artık bizimde web sitemize gelen ziyaretcilerin kazancını alabileceğiz.

Bunun için 7/24 çalışan google adsense'n başvuru yapmamız ve bildiğimiz şeyler her ne olursa olsun web sitemizde yazmamız yeterli olucaktır. (Sizin bildiğiniz bilgiye dünyada bir kaç milyon insanın ihtiyacı var belkide)

Google işletmelerden adwords ile aldığı reklamı yayınlayacağı bir wep sitesi olmadığı için kendisine adsense kanalı ile üye olan web sitesi sahiplerinin sitelerinde o reklamların oynamasını sağlıyor. üstelik sizin için yapmanız gereken sey sadece bir kaç kodu yerleştirmek kalıyor. Google kaliteli ve doğru hazırlanmış web sitelerinde bu reklamları yayınlamayı o kadar çok istiyorki google dan bile fazla kazanıyorsunuz, Örneğin işletme sahibinden 10tl ye aldığı reklamı bizim web sitemizde oynattığında bu kazancın 6.80TL sini web sitesi sahibine veriyor ( %68) buda günümüzde ciddi kazançlar elde etmemizi sağlıyor.

Yapmanız gereken google kalite standartlarında bir web sitesi sahibi olduğunuzda (ecd plus) günde sadece 1 saatinizi güncelleme ve yeni içerik için ayırarak ek gelir elde etmek, örnek olarak göstermem gerekirse size günde 1 saat ayırarak ecd plus ile nasıl para kazanılır göstermek istiyorum.

Gördüğünüz gibi haftalık yani 7 günde 407 tl  kazanan bir web sitesi aylık: 1.628.00TL gelir elde edebiliyor. bize sadece dürüst bir şekilde web sitemizi hazırlamak kalıyor. Bunu yapmak içinde birşey biliyor olmanızın bir önemi yok çünkü ecd plus ile birlikte size türkçe ve bir kaç düğmeden oluşan bir web sitesi paketi veriliyor, üstelik 1 yıl boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak eğitim desteği alabilir, sadece web sitesi kullanarak bile ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Detaylar ve iletişim için Tıklayınız...

ECD PLUS İLE ADSENSE UYUMLU WEB SİTESİ