Seo uyumlu makale nasıl yazılır, günümüzde web sitelerinin içeriğini özgün hale getirmek için kullanılan etkin bir yöntem haline geldi, fakat amacınız bir web sitesinde etkili yazı yazmak ise, bilinen normal yazı yazma tekniği yerine Seo uyumlu makale yazmanın daha etkili olduğunu söyleyebilirim. Elbette bildiğimiz şeyi yazarak aktarmak kolay bir şey olamaz fakat kullanıcı dostu yazılar elde etmek istersek, dikkat etmemiz gereken noktalar var. Özellikle hepimizin ilkokuldan bildiği imla kuralları Seo uyumlu makale yazarken de önemini koruyor. Bu sistem insan beyni ile neredeyse aynı algılama tekniğine sahip, yazdıklarınız haricinde ima ettiğiniz şeyleri bile algılama özelliği olan Semantik Seo uyumlu makale siz leblebi dediğinizde, çorum demek istediğinizi biliyor.

Hepimizin bildiği gibi yazı yazmanın en etkin yöntemi kompozisyon şeklinde yazı yazmaktır. Akıcı ve okuyan kişilerin kolayca anlamasını sağlamak için ‘’giriş-gelişme-sonuç’’ üçlüsü seo uyumlu makale yazarken de önemlidir. Her şeyden önemlisi yazdığınız yazıyı sizin yazmanız önemlidir. Seo ile ilgili makalenizi oluştururken kopya içerik kullanmak hiçbir işe yaramaz, seo danışmanlık hizmeti veren profesyoneller bunun ne kadar önemli olduğunu iyi bilir.

Seo uyumlu makale nasıl yazılır, açıkçası size bunu nasıl yapacağınızı anlatırken bile bu tekniği kullanıyorum, öncelikle

  • Anahtar kelimeniz web sitenizin içeriği ile uyumlu olmalı
  • Sayfa adı ile anahtar kelimeniz aynı olmalı (max. 60 karakter)
  • Url anahtar kelimenizi içermeli
  • Eğer H1,H2,H3,H4 etiketleri kullanıyorsanız, anahtar kelimenizi etiketlerde kullanmalısınız.
  • Makalenizin başlığı ve buna benzer alt başlık olmalı
  • Makaleniz anahtar kelime ile başlamalı
  • Ez az 300 kelime olmalı
  • Anahtar kelimenizin altı çizili veya kalın olmalı
  • Anahtar kelime yoğunluğu toplam cümle sayısının %4’ini geçmemeli ( örn. 300kelimede toplam 12 )
  • Giriş ve sonuç kısmında en az 2 defa kullanılmalı

Seo uyumlu makale için bahsettiğim kriterler temelde esas alınan kurallardır, her ne kadar seo uyumlu makale yazarken tüm kuralları uygulasanız da, dikkat edilen en az 200 kriter daha bulunmaktadır. Kullanıcıların işine yarayacağını düşündüğünüz ve okuyan kişinin oluşturduğunuz başlık ile ilgili, kafasında soru işaretinin kalmadığı seo uyumlu makale en doğru özellikleri taşıyan nitelikte olarak kabul edilir.

Kendi makalenizi yazmaya başlamadan önce mutlaka ön araştırma yapmayı ve edindiğiniz bilgileri derleyerek bir araya getirdikten sonra yazdığınızda, okuyucularınız sizin makalenizi okuduktan sonra başka web sitelerinde bilgi aramaya son vereceği bilgilere ulaşıyorsa, %100 seo uyumlu makale yazdınız demektir. Bu yüzden doğru teknik kullanarak oluşturacağınız yazınız mutlaka sonuç vericektir.

Kendi web siteniz için uygun fiyatlı SEO uyumlu makale yazmamızı isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

-Platinum seo nedir?