Web sitesi projesi üretmeye çalışırken para kazanmak yerine insanlara faydalı olma amacı ile yola çıkılarak günümüzde günlük 20.000 ziyaretçiye ulaşan www.aydinsehirrehberi.com 2017 ve 2018 dede faydalı içerikler ile kullanıcılarına bilgi paylaşımında bulunmaya devam ediyor.

Egenin en sakin illerinden biri olan aydın'ı tanıtmak amacı ile kurulan aydın şehir rehberi uzun süre sadece açık kaynaklardan aldığı bilgileri paylaşarak faaliyetini sürdürdü, daha sonra aydın'da insanların günlük olarak en çok tercih ettiği toplu taşıma alanlarındaki dolmuş,otobüs,tren saatleri hakkında bilgi eksikliğini farkederek bu alanda çıkar gözetmeksizin anlık ve güncel bilgi paylaşımına başlamıştır. 

En çok tercih edilen sayfalar arasında;

2016 da sadece tren saatleri sayfasında günlük 33.000 ziyaretciye ulaşmıştır bunuda halka dağıtılan şablonları birebir oluşturarak başarmıştır. Yine 2017 tren saatlerine organik ve aktif olarak İzmir Basmane Ödemiş Tren Saatleri eklenmesi ile ziyaretçi sayısını arttırmaya yönelik projesine devam etmektedir. Ege bölgesinde en çok tercih edilen ulaşım şekli olan TCDD ile yapılan seyahatlarda tercih edilmeye başlanmasını güncel kalmasına borçludur. İzmirden en çok ulaşımı bulunan bir diğer il olan Tire için ise İzmir Basmane Tire Tren Saatleri uygulamasına 2017 de aktif olarak başlamıştır. 

Web sitesi projesinden sonra toplumun %65'lik kesiminin mobil cihaz kullanım oranını göze alarak Aydın Şehir Rehberi mobil uygulamasını faaliyete geçirilen proje Android uygulama alanında 5000 yükleme ile büyümeye davam etmektedir. 

İçerdiği bilgileri tamamen kullanıcılardan veya birebir yerinde görerek oluşturulan proje için çalışan 6 kişilik gönüllü bir ekip bulunmaktadır. 2017 ve 2018 de yine benzersiz içerik ile bilgi paylaşımına devam edilecek olan proje için iletişim sayfasından ulaşarak olumlu veya olumsuz katkıda bulunabilirsiniz.

AYDIN WEB SİTESİ TASARIM VE SEO HİZMETLERİ