Ecd builder ile mükemmel projelere imza atmaya devam ediyoruz. Ülke çapında 210 adet istasyonda hizmet sunan Tüvtürk Araç Muayene istasyonlarından faydalanmak isteyen motorlu taşıt sahipleri Muayene öncesinde Tüvtürk Randevu alma zorunluluğu vardır. Motorlu taşıt sahiplerinin saatlerce randevu almaya çalışma zahmetine son vererek 2. adımda Tüvtürk randevu işlemlerini gerçekleştiren Randevu Danışmanlık Hizmeti ile memnun müşteriler yaratmayı hedeflemektedir. Ülke çapında 210 tane araç muayene istasyonundan özenle ve doğru kaynaklar kullanarak raç sahiplerinin 2 yılda bir yaptırdıkları muayene işlemlerini eziyet olmaktan kurtaran bu proje ile artık Araç Muayene Randevu almak çok kolay hale geldi.

Türkiye'de en çok motorlu taşıt kullanılan iller, Örneğin Ankara, İstanbul; İzmir, Bursa, Konya, Antalya ve daha birçok bölgede bile başarılı tüvtürk randevu hizmeti veren işletmemiz sayesinde güleryüzlü hizmet anlayışını bir araya getirdik. Projemiz doğrultusunda bize dijital anlamda destek olan barissavas.com ile işimizi ve prjemizi son 6 ay içerisinde başlangıcında %70 daha ileriye taşıdık. Her geçen gün memnun müşteri sayımız arttıkça ailemiz daha da büyüyerek kurumsallaşma yolunda ilerlemektedir. 

Sizde tüvtürk istasyonlarından randevu aldığınızda saatlerce randevu sıranızın gelmemesinden ve randevu işlemlerinde oluşan anlamsız karmaşadan kurtulmak isterseniz. Tüvtürk Randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizde bulunduğunuz bölgese sabit ve gezici araç muayene istasyonlarından tüvtürk randevu almak isterseniz. 

TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA Formunu Doldurabilirsiniz.