en_US
en
off
Mobile View
Desktop View

Herkes dürüst bir web danışmanlık hizmetine sahip olmayı hak eder.

+9 0535 472 72 05

3671
Ana sayfa
Barissavas, Barış UZUN, Kurumsal web tasarım, ECD, Aydın, Web danışmanlık,
Barissavas.com kişilerin ve şirketlerin web danışmanlık ve seo danışmanlık hizmetlerini sağlar, %100 müşteri memnuniyetini ve en iyi hizmeti sunmak vizyonumuzdur.

İlk gelen alır mantığı ile tüzel ve gerçek kişilere sunulan alan adı hizmetlerinizi uzman ekibimiz ile şimdiden size dijital dünyada kullanımınıza sunarak sanal ortamda kolay ulaşılabilir olmanızı sağlıyoruz,  ve rakiplerinizi analiz ederek dijital prestijinizi koruyoruz.

                                       Devamını oku...

Bir web sitesinin önceliği size küresel çapta hizmet verme imkanı sunmaktır. 

Web siteleri işletmelerin 7/24 internetteki açık olan mağazalarıdır.

​Web siteniz hayal bile edemeyeceğiniz yerlerdeki müşterilerinize ulaşmanızı sağlar.

Web sitenize, kim? nereden? saat kaçta girmiş? kaç dakika kalmış? nelere dikkat etmiş? hangi sayfada hangi ürüne ne kadar zaman ayırmış? hangi telefon veya bilgisayarı kullanarak giriş yapmış? raporlamak artık basit, üstelik bunları artık cep telefonunuzdan bile takip edebilirsiniz.

Bir çok işletmenin web sitesine giren ziyaretçi sayısı iş yerlerine giren müşteri sayısından kat  kat fazladır.

            E-ticaret in, profesyonel yüzü sizinle buluştu, kolay e-ticaret sistemleri ile tamamen türkçe olan mağazanız, dışarıdaki işletmenizin 1 aylık kirası karşığında 24 ay 7gün 24 saat açık sanal işletmeniz olarak hep açık kalsın kazancınız siz uyurken,gezerken,tatilde iken devam etsin, üstelik tüm işlemleri cep telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.                                                                                      Devamını oku...

barissavas.com kişilerin ve şirketlerin web danışmanlık ve seo danışmanlığı hizmetlerini sağlar, %100 müşteri memnuniyetini ve en iyi hizmeti sunmak vizyonumuzdur.

Sizde web sitesi yaptırırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilin Detaylar...

                 'da ilk sıralarda yer almakmı istiyorsunuz?

Yada işletmenizde daha etkili reklamlar yapmak?

Optimize edilerek katogorilenmiş bir reklam doğru müşteri portföyünüze ulaşmanızı sağlar.

Bunun için bir S.E.O. uzmanına ihtiyacınız var ve doğru yerdesiniz.

Web sayfanıza yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgisini arttırmak gibi amaçlarınız için sunduğunuz hizmet veya ürünü arayan müşterilerin doğrudan size ulaşması önemlidir, bunun için sanal ortamdaki reklamlarınız önem arz etmektedir.

Müşterilerin size ihtiyacı olduğunda sizinde doğru zamanda, doğru yerde olmanız, rakiplerinizdende önde olmanızı sağlar.

Google AdWords sayesinde bunu yapabilirsiniz..

                                                                                                        Adwords talebi için Tıklayınız....

LOGO Kurumsal kimliğin temelini oluşturur.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2015 designer by baris

   ​

Misyonumuz %100 müşteri memnuniyetidir.

Amacımız müşteri memnuniyeti ilkemize bağlı kalarak, ürününüzü satın aldığınız gün başlayıp, kullandığınız sürece ek ücretlere tabi olmadan en güncel,en prestijli, ve tüm isteklerinize cevap veren bir web sitesi sahibi olup memnuniyetiniz doğrultusunda referansımız olmanız.

Web sitesi sahibi gerçek ve tüzel kişiler önemli ve kazançlı projelere imza atarlar.

Bizde müşterilerimizin kazançlı projelerinin en iyi destekçisi olmayı görev edindik.

                                                                                                                                      Müşterimiz olun...


 
 
 

Günde 295 milyar e-mail gönderiliyor 

Aslında kağıt bir mektup ile arasında çok büyük bir fark yoktur. 

E-postalara resim, müzik, video gibi her türlü dosya türleri eklenebilir ve diğer alıcının bilgisayarına transfer edilebilir.

Her gün dünyada milyarlarca e-posta gönderilir, ve alınır bu yolla tüm kötü içerikler ve virüslerde kullanıcılara ulaşıp kişisel veri güvenliğinizi tehdit altına alır.

Bu nedenle size sunulan sunuculardan mail adresleri alıp kullanmak yerine (sizin benzer isminizi bir başkasının almasınada engel değil) kendinize ait ve sadece sizin yöneteceğiniz bir mail sunucusu ile mail almanız, kişisel verilerinizin en üst güvenlik seviyesinde olmasını sağlar, sebebi ise siz izin vermediğiniz sürece hiç ama hiç kimse sizin kimliğinizi taklit edemez.

Günümüzde artık bir çok firma mail adresi dağıtan sunuculardan gelen e-mail lere cevap bile vermeyip otomatik siliyor...                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Devamını oku...

                  Logo, bir ürünün, firmanın ya da hizmetin isminin, harf ve resimsel öğeler kullanılarak sembol haline gelmesiyle meydana gelir. Amblemden farklılığı ayırt edici özelliklerinin olması ve bunun yanında firmanın ismini de yansıtması önemlidir. Logo yaratmak için kullanılan şekiller yeni tasarlanabileceği gibi mevcut şekillerdede oluşturulabilir. Logo tasarımı bazı kurallar dahilinde işin uzmanları tarafından yapılır.

                                                                                                           Devamını oku...

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Barissavas.com 20 Aralık 2014 de kişilerin ve şirketlerin sanal ortamdaki işyerlerinde bulunan web sitelerini kontrol edememe, bu gibi ihtiyaçlar yüzünden aylık belirli bir ücret karşılığında dışa bağımlı kalma ve abone,üye,aidat,içerik, gibi işlemlere tabi tutularak yapılan ödemelerle bir yıl içerisinde hizmet ve ürün bedelinin iki katına yakın ödeme yaptırılma sıkıntısından dolayı, webmaster olsun yada olmasın herkesin sahip olduğu web sitesini gerektiğinde kendi kontrol edebilmesi, mevcut işletmenin haricinde kilometrelerce uzakta bulunan müşteri portföyüne bir tıkla yeni reklamlar ulaştırabilmesi, güncelleyebilmesi, içerik ekleyebilmesi, ürün satışı yapabilmesi, fatura, stok, kontrolünü yapabilmesi, devletin T.T.K'da belirtmiş olduğu yenilikleri yapabilmesi, en önemlisi bunları yaparken eksta ödemeler yapmadığı içinde minimum %70 lere varan tasarruf yapabilmesini sağlamak ve bu sayede %100 müşteri memnuniyeti oluşturma amacı ile kurulmuştur. ECD nedir?

 

ücretsiz