en_US
en
off
Mobile View
Desktop View

Herkes dürüst bir web danışmanlık hizmetine sahip olmayı hak eder.

+9 0535 472 72 05

eticaret
3787

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2015 designer by baris

profesyonel eticaret danışmanı, aydında eticaret sistemi kurulumu, easyshop, kendim yönetebileceğim eticaret,

Ödeme Seçenekleri 
E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz. ( Akbank, Anadolu Bank, Bank Asya, Deniz Bank, Finansbank, Fortis, Garanti Bankası, Genpa, Halkbank, HSBC, ING Bank , Katılım Finans Bankası, Kıbrıs Universal, Kuveyt Türk, TEB, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, PAYU, İYZİCO, Paypal, Mobil Ödeme sanal posları kullanıma hazır olarak gelmektedir. )


Kolay Tasarım
Easy Shop’un diğer eticaret yazılımlarından ayıran özelliği tüm site ve e-postaların şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/css bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilirsiniz.256 bit SSL güvenlik

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. 

SSL Sertifikası 2048 bit anahtar uzunluğu ile şifreleme yapan SSL sertifikası sağlamaktadır.


Güçlü SEO Desteği

Easy Shop e-ticaret yazılımda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.XML Entegrasyon

Easy Shop e-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.

E - ticaret danışmalığı hizmeti ile sizin işyeriniz bizim işyerimiz, size en uygun çözümlerle kurulup size sunulur ve kullanım eğitimiz sayesinde sizin yönettiğiniz işletmeniz ile dışa bağımlılığınız olmadığı için %70 lere varan tasarruf yapabilirsiniz. e-ticaret sistemi Türkiye e-ticaret altyapısına özel hazırlanmıştır, Güvenli ortamda hemen ürünlerinizi girin, hemen satış yapmaya başlayın...

​Kolay kullanıma sahip EASY SHOP hakkında dataylı bilgi için, Tıklayınız...

 

Google Desteği

Easy Shop paketlerinde, Google Analytics, Google Rich Snippets, Google Sitemap XML, Google Merchant XML, Google Reconversion ve Google Re-marketing desteği standart, Google Login desteği de opsyionel olarak gelir.

GittiGidiyor API Desteği
Easy Shop paketinde GittiGidiyor API entegrasyonu yüklü olarak gelir. GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz.


Promosyonlar
Easy Shop’da sürekli artan sayıda promosyon desteği bulunur. Ör; Sitenizde bir süre gezinen bir kullanıcıya promosyon teklifi sunabilir, kampanya kelimesi ile gelen / ziyaretçi getiren / yorum yazan kullanıcılara otomatik puan yükleyebilirsiniz.
N11 API Desteği
Easy Shop paketinde N11 XML entegrasyonu yüklü olarak gelir. N11 kategori bilgisini tanımladığınız ürünlerin XML dosyasını direkt N11 kontrol panelinize yükleyebilirsiniz.Hazır E-Ticaret Şablonları
E-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan (tüm şablonları demo sitesinden görmek için tıklayın) istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu birkaç saniyede kurabilirsiniz.


B2B Kullanım Desteği
Easy Shop ile dilerseniz sitenizi sadece bayilere açabilir, gruplandırdığınız bayilere farklı indirim oranı tanımlayabilir, onlara özel XML ürün servisi sunabilir, bayi bakiye ödemelerini tahsil edebilirsiniz.


SMS Gönderim Desteği
Easy Shop ile opsiyonel olarak müşterilerinizin sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilir, gönderdiğiniz SMS raporlarını gerçek zamanlı yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

E-Bülten Gönderimi
Easy Shop yazılımı ile e-bülten/site üyelerine toplu mesaj/promosyon gönderebilir, istatistiklerini yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki e-posta listesini tek adımda listenize ekleyebilirsiniz. 

E-TİCARET ŞABLONLARI