en_US
en
off
Mobile View
Desktop View

Herkes dürüst bir web danışmanlık hizmetine sahip olmayı hak eder.

+9 0535 472 72 05

E-mail
2512

          Sadece size özel e-posta hesabı, (arttırılabilir) kotası, Anti Spam ve Anti Virüs korumaları, POP3/SMTP desteği, WebMail ile adiniz@soyadiniz.com ya adiniz@firmaismi.com şeklinde de alabileceğiniz ve ömür boyu size hizmet edecek güvenli bir e-posta hesabı kullanın, istediğiniz uzantıyı istediğiniz ismi kullanın ve yüksek kapasiteli ve güvenli aynı zamanda herhangi bir saklama kotası olmadan sınırsız mail kullanmanın doyasıya keyfini çıkarın.

(sınırsız mail kullandığınızda mail kutunuzu temizlemeniz gerekmez 5 yıl önceki ihtiyacınız olan verilere bile anında ulaşabilirsiniz.)

                                                                                                                              Detaylı bilgi...                             

www.adınız.com.,net,org,biz,info,

www.adınız.bel.tr

www.adınız.gov.tr

www.adınız.net.tr

www.adınız.org.tr

www.adınız.com.tr

www.adınız.gov.tr

​www.adınız.av.tr

www.adınız.dr.tr

​www.adınız.pol.tr

www.adınız.k12.tr

www.adınız.tsk.tr

".com.tr" alt alan adı , ticari faaliyet gösteren kişi ve kuruluşların alabildiği alan adıdır. Bu alan adı internetin ticari alanlarda kullanımının yaygınlaştırılması için kullanılmaktadır.

 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2015 designer by baris

         Henüz Web sitesi yaptırmak istemeyen küçük işletmeler ve kişilerde ilk gelen alır mantığıyla verilen alan adını bugünden alıp aktif olarak mail adreslerini pop3 yada imap sunucuları ile tüm cihazlarda sorunsuzca kullanabilir. Üstelik sosyal medya hesaplarını bu mail adreslerine bağlayıp %100 güvenli facebook,twetter,instagram vb. uygulamaları kullanabilirsiniz.

                                                                  Alan adı için başvurun...

Kendinize ait bir mail sunucunuz olduğunda neler kazanırsınız?  • Güvenli bir e-posta kutusuna sahip olursunuz.
  • facebook,instagram,twitter gibi sosyal hesaplarınızı kendi mail adınıza tanımlayıp hesap çalınması veya kimlik avı dolandırıcılığına karşı hem kendinizi hemde sevdiklerinizi korursunuz.
  • Mail adınız kendi adınızdan oluşacağı için (ör. adınız@soyadınız.com)  ''_-'' gibi karakterler kullanmak zorunda kalmazsınız.
  • Siz isminize ait alan adı ile mail kullanmaya başladığınızda bir başkası aynı isme ait mail hesabı alamaz ve dijital bir prestij oluşturursunuz.
  • Kendi adresiniz üzerinden istediğiniz kadar kişiye mail adresi dağıtabilir ve böylece onlarında sürekli dijital ortamda sizin reklamınızı yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Alan adı örnekleri

Bizimle çalıştığınızda başka herhangi bir teknik desteğe ihtiyacınız kalmaz. 

7/24 Hizmet ve ​%100 Müşteri memnuniyeti politikamız bu alan'dada geçerlidir.

           Günümüzde bir çok kurumsal şirket hotmail,gmail,windowslive gibi sunuculardan gelen mailleri kabul etmemektedir bunun sebebi ücretsiz dağıtılan mail adreslerinin işletmelerin sanal güvenliğini tehlikeye atmasıdır.         

          Bu gibi güvenlik önlemleri gün geçtikçe artmakta, sizinde vakit kaybetmeden adınız yada işletmenizden oluşan kendinize ait bir mail sunucusuna sahip olmanız geleceğe yapılan en büyük yatırımdır.

Geleceği bu günden görün ve hep önde olun

 
 
 
 

           Gününmüzde bir çok firma yazışmalarını e-posta hesapları üzerinden yapıyor

           Fakat gün geçtikçe artan spam,junk mail,reklamlar gibi tehlikeli mailler sürekli e-posta hesabınızı çöplüğe çeviriyor.

           Kendinize ait sunucularla aktif edilmiş mail hesaplarınızda ise kontrol sizdedir.

Sizde kendinize ait bir mail sunucusu alıp sevdiklerinize dağıtmak isterseniz bizim ile iletişime geçin.

 
 
 
 
 

Özel alan adı için bizimle iletişim e geçebilirsiniz.

​'​'​.dr.tr'' bu alaniçin,bazı dökümanların TTB'ne sunulması gerekir.

 
 

 ".av.tr"  Serbest avukatlar, hukuk büroları ve avukatlık ortaklıklarının başvurabileceği bu alt alan adının sadece avukatlık meslek grubuna dahil olanlar kullanabilir.

alan adı, domain kullanımı, mail adresi alma, avukat alan adı, doktor alan adı, com.tr nasıl alınır, kendime ait mail adresi, web sitesi olmadan mail kullanmak,

Web sitesi olmadan alan adınıza özel domain üzerinden kişiye ait e-mail almak, kullanmak ve prestij sahibi olmak için Tıklayınız.