en_US
en
off
Mobile View
Desktop View

Herkes dürüst bir web danışmanlık hizmetine sahip olmayı hak eder.

+9 0535 472 72 05

Reklam
2406

                Sosyal Medya; Genel anlamda yeni nesil web teknolojilerinin  getirdiği kullanıcı dostu ve iletişim hızıyla elde edilen eş zamanlı bilgi paylaşımınında takip edildiği digital bir platformdur, sizde bu platformda yerinizi alın, duyurularınız,mesajlarınız ve reklamlarınız aynı anda milyonlarca kişinin kullandığı sosyal paylaşım sitelerinde anında yayınlansın buda hedef kitlenize daha yakın olmanızı sağlar.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2015 designer by baris

Broşür Dağıtım Hizmetleri İle Müşteri Ağınızı Genişletin

Müşterilere ulaşmada etkili yollardan bir tanesi de broşür dağıtımıdır. Broşür dağıtımı, özellikle de belirli kategorideki ürünlere kampanya düzenlenip, bu kampanyayı diğer insanlara duyurma hususunda size büyük destek sağlayacaktır. İnsanlar, broşür üzerinde gördüğü ve sizin kampanyalı olarak onlara sunduğunuz ürünleri merak edecek, daha sonra işletmenizden yada sanal isyerinizden inceleyip ürün veya hizmetlerinizi satın alacaktır.

Bu durum broşür dağıtım hizmetinin ne denli faydalı olduğunun canlı bir kanıtıdır.

Talep olmazsa satış olmaz...

                                                                        Broşür Dağıtımı için...

 
 
Reklam, Tanıtım, Kartvizit, Broşür, El ilanı, Adwords, Facebook takipci kasma, internet reklamları, adsense nasıl kurulur, web site analizi,
Müşteri sayınızı ve satışlarını arttırmak için doğru müşteri kitlesine ulaşmak önemlidir. Aydında internet reklamları yapıyoruz ve günümüzde artık tüm dünyaya ulaşabileceğiniz platformlar mevcut.

 ''100 liram olsa 99 lirasını reklama verir geri kalan 1 lirayı sermaye yaparım (sakıpsabancı)''

              Oturduğunuz yerden reklam yapmayı herkes düşünmüş olabilir ama şu bir gerçekki büyük işletmeler her günün her haftanın, hatta her ay'ın kazancından mutlaka belirli bir miktarını reklam bütçesi olarak ayırırlar, bunun sebebi ürün hakkında önce pazar oluşturup daha sonra ürünü piyasaya sürmek veya mevcut bulunan ürünlerden bir farkınız olduğunu göstermektir.

İşiniz ne olursa olsun müşteri sayınızı ve satışlarını arttırmak için doğru müşteri kitlesine ulaşmak önemlidir. 

eski dönemlerde kullanılan kulaktan kulağa yapılan reklamlar etkiliydi fakat günümüzde artık kullanlan bir reklam şekli değil öyleki memnun bıraktığınız müşterinin kendi çevresi ile sınırlıdır. 

Günümüzde teknoloji sayesinde gelinen etkili reklam çeşitlerinin değeri diğer eski reklam tekniklerine oranla değişti ve dahada etkili bir hale geldi.

Sosyal Medya reklamları ile müşteri kitlenizi arttırın

Facebook işletme sayfanızda işletmenizin beğeni sayısını arttırın...!

 
 
 

5.000

Beğeni

10.000

Beğeni

50.000

Beğeni

100.000

Beğeni

Eğer bir web siteniz var ise size özel hazırladığımız reklam çözümlerimiz ile tanışın...!

  • sitenize kim nereden giriş yapmış?
  • kaç dakika kalmış?
  • en çok hangi sayfalarda gezinmiş?
  • en çok ilgisini çeken ürün veya hizmet ne olmuş?
  • tekrar giriş yapmışmı?
  • en çok ilgisini çeken ne olmuş?
  • bilgisayardanmı, cep telefonundanmı giriş yapmış?
  • ​kaçıncı ziyaretinde ürün satın almış?

​                                      Tek Tek detaylı inceleme fırsatınız olsaydı nasıl olurdu? Bu müşterilerinize ulaşmak için yeni pazarlama tekniklerini kullanın...!

                                                                                            Ücretsiz Bize Danışın...

 

Facebook toplam da 1.15 milyar kullanıcıya sahip. Bu kullanıcıların 751 milyonu 7 bin farklı mobil cihazdan giriş yapmış. Bu da mobil cihazların ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu ve yapılan sitelerde mobil uyumun ne kadar gerekliğini bir kez daha gösterdi.

Birde reklamlardan para kazanma yöntemi var tabi.

reklam alma ve diğer reklam oluşturma yöntemleri size extra gelirde sağlayabilir, önceden hazırlanmış reklamları müşteri fortföyüne ulaşmasını ve web sayfanız belirli oranlarda tıklanmasını sağlayarak da ciddi gelirler elde edebilirsiniz. 

Biz buna  kazandır kazan diyoruz...

 

Kurumsal ve işletmenizi yansıtan ayrılmaz bir parçasıdır ve bu doğrultuda hazırlanır, kısaca profesyonelliğin kısa bir ifadesidir diyebiliriz, özel kartvizit tasarımlarınızı birlikte yapalım, işinize ve işletmenize prestij katın...

Tek tafaflı & Çİft taraflı kartvizitlerin özellikleri...