en_US
en
off
Mobile View
Desktop View

Herkes dürüst bir web danışmanlık hizmetine sahip olmayı hak eder.

+9 0535 472 72 05

Web tasarım
4134
PreviousNext

Sample Picture 2

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

 
 

Herkesin bir web sayfasına ihtiyacı vardır ebette

                    Fakat önemli olan doğru zamanda, doğru projede, doğru bir tasarımı biraraya getirmektir. 

                                         Önce projenizi sonra web sayfanızı hayata geçirdikten sonra güvenli ve dijital ortamda 7gün 24saat ulaşılabilir olmanız önemlidir.

                                                Satın aldığınız web sitesini almakla kalmıyor isterseniz bir kaç ufak değişiklik                                                 yapabilmenizide sağlıyoruz. böylece tasarımcılara olan bağımlılığınızı en aza indirip tasarruf yapabilirsiniz.

İsterseniz kolay, pratik ve kalıcı çözümler için web sitenize uygun hazır web tasarımlarımızdan seçebilirsiniz.

Sitenizi bitiş görüntüsüne en yakın tasarımı beğeneceğiniz için daha sonra hayal kırıklığı yaşamazsınız.

Üstelik eğer isterseniz ücretsiz tasarım eğitimlerimize katılıp iki saat içerisinde kendi web sayfanızı kendinizde tasarlayabilir ve bu sayede tasarruf yapabilirsiniz. 

Hazır tasarımlar pratiktir ve hemen sonuç verir.

Bütün çalışmalarımız pratik mimariyi oluşturur ve pratik bir anlayışla müşterilerin sitede rahat gezinmesini sağlayan bir yapı ile tasarlanmaktadır.

Projenin bitiminden sonra da barissavas.com, müşterilerine içeriklerin,dosyaların ve grafiklerin kolayca değiştirebilmesini sağlayan yardımcı arayüz programlar sunar. bu sayede kişilerin ve şirketlerin sürekli webmasterlara olan bağımlılığını ortadan kaldırarak şirket için önemli olan ilgili döküman ve pdf,doc.vs. gibi dosya uzantılarının kontrolünü müşterilerimiz kendisi yöneterek hem tasarruf sağlar hemde üçüncü sahıslara bilgi aktarımı yapmak zorunda kalmaz.

Barissavas.com ekibi olarak bakım ve destek hizmeti ile web sitenizin güncel teknolojileri barındırmasına özen gösteriyoruz.

 

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2015 designer by baris

 
 

Ürünlerimiz 6102'nolu Türk Ticaret Kanununun 1524'ncü maddesine uygundur.

Şirketçe kanunen yapılması gerekenler.!

​Değerleme raporları, kurucular beyanı, payların halka arz edilmesine dair taahhütler, bunlara ait teminatlar ve garantiler; iflasın ertelenmesine veya benzeri konulara ilişkin karar metinleri; şirketin kendi paylarını iktisap etmesi hakkındaki genel kurul ve yönetim kurulu kararları, bu işlemlerle ilgili açıklamalar, bilgiler, belgeler. Genel kurullara ait olanlar dâhil her türlü çağrılara ait belgeler, raporlar, yönetim kurulu açıklamalarını oturduğunuz yerden yapabilirsiniz.                                                    

                                                                                                                          Kanun detayları için tıklayınız...

 
 
 

Web sitesi ve tasarım hizmeti satın alan müşterilerimiz diledikleri her türlü web sitesi fonksiyonlarını yerine getirecek şekilde teslim ettikten sonra çalışır durumda yayınlandığı tarihten itibaren başlayarak kullandığınız sürece aktif olarak geçerlidir. Size özel sunulan 7/24 teknik destek hizmetinin amacı %100 müşteri memnuniyetini, vizyonumuz olarak benimsememizdendir. Bu alan da normal webmasterlarda karşılaştığınız sorunları ortadan kaldırmak için, sürekli karşınızda sorunlarınıza cavap bulacağınız alanında uzman teknik destek personelleri bulabilirsiniz. örneğin biranda sunucunuzla ilgili sorun yaşayabilirsiniz, yada yeni almış olduğunuz bilgisayar yada cep telefonunuza maillerinizi kurmak isteyebilirsiniz. 

                                                                                                                                                        Bize Danışın....

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

dr.tr

av.tr

ilk gelen alır mantığı ile verilen adınız veya şirketinizi temsil eden interaktif giriş anahtarı

Hiçbir sınır olmadan istediğiniz kadar veri depollayabileceğiniz sınırsız alan.

SINIRSIZ HOSTİNG

ÜCRETSİZ ALAN ADI

SINIRSIZ TRAFİK

SINIRSIZ MAİL

KURUMSAL PLATİNUM S.E.O

SINIRSIZ GÜNCELLEME

328 ADET HAZIR ŞABLON

SINIRSIZ VİDEO & FLAŞH

SINIRSIZ RESİM & OYUN

SINIRSIZ BLOG OLUŞTURMA

SINIRSIZ E-TİCARET 

1524 NOLU YENİ YASAYA UYGUN

ÜCRETSİZ MOBİL VERSİYON

SOSYAL MEDYA ENTEGRASYONU

SINIRSIZ SECURİTY BOX

ONLİNE CHAT

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ

SINIRSIZ ALT SAYFA

HTTPS-SSL GİRİŞ

CANLI KAMERA

SINIRSIZ PANEL VE TASARIM EĞİTİMİ

 
 
 

7/24 DESTEK

GOOGLE ADWORDS

GOOGLE ADSENSE

Hiçbir sınır olmadan aynı anda milyonlarca kişinin web sitenize bağlanmasını sağlar ve herhangi bir kasma ve çökme söz konusu değildir.

Hiçbir sınır olmadan istediğiniz kadar ücretsiz mail ismi satın alabilir,mail depolayabilir ve mail ismi dağıtabilirsiniz.

Hiçbir sınır olmadan istediğiniz kadar anahtar kelimeyi s.e.o yazılımına ekleyebilir ve bu kelimelerin google'da 1. sırada çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Hiçbir sınır olmadan istediğiniz kadar oluşturduğunuz sayfaları güncelleyebilirsiniz.

Hiçbir sınır olmadan istediğiniz kadar alt sayfa oluşturabilirsiniz. (ör. 20.000 adet üründen oluşan bir e-ticaret sitesi)

328 adet sektörel hazırlanmış hazır web sayfalarıdır. sizin sadece resim ve yazıları değiştirmeniz yeterlidir.

Hiçbir sınır olmadan istediğiniz kadar resim eklebilir hatta yayınlamadanda kocaman bir resim arsivi oluşturabilirsiniz.

Hiçbir sınır olmadan istediğiniz kadar video ve flaş uygulamayı web sitenize ekleyebilirsiniz.

Hiçbir sınır olmadan istediğiniz kadar blog sayfaları oluşturabilirsiniz.

Yazar,Gazateci,Uzman Deneyimleriniz için idealdir.

Hiçbir sınır olmadan istediğiniz kadar ürün ekleyebilir ve kredi kartı yada havale yöntemi ile online satışını yapabilirsiniz.

Tüm tarayıcılarda kusursuz olarak açılan bir uygulamadır, üstelik yeniden tasarım gerektirmeksizin android veya ios gibi cihazlarda uyumlu sayfalar yaratabilirsiniz.

Hiçbir sınır olmadan tüm sosyal medya uygulamalarını ekleyebilir ve müşterilerinizin sosyal medya üzerinden web sitesine akışını sağlayabilirsiniz.

%100 Güvenli bir ortamda dilediğiniz kadar önemli evrak,bilanço,pdf,word,excel gibi uzantılardaki dosyaları saklayabilir, yada dilediğiniz kişilerin indirmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcılar,arkadaşlarınız veya müşterileriniz ile online chat yapabilirsiniz.

Web sitenizin içeriğindeki yapılmasını istediğiniz küçük değişiklikler için webmaster'lara aylık aidat ödememeniz için ücretsiz sunulan ek yazılımdır.

HTTPS, web sitelerinin "düz metin" ile kurduğu iletişimin güvenliği artırmak amacıyla şifrelenmesi demektir.

işletmenizde yada evinizde bulunan güvenlik kameralarının yayın akışını web siteniz üzerinden dilediğiniz zaman ulaşılabilir hale getirebilirsiniz.

ücretsiz olarak siz öğrenene kadar dilediğiniz kadar yönetim paneli ve tasarım eğitimi. (cd den değil birebir canlı eğitim)

website sahipleri için Google’ın sunduğu bir reklamcılık hizmetidir.  google yayıncısı olabilir ve sitenize gelen ziyaretçi trafiği üzerinden belirli bir gelir elde edebilirsiniz.

Google’da yapılan arama sonuçlarında ya da diğer reklam yayınlayan sitelerde hedef kitleniz ile alakalı yayınlanan reklamlardır. Reklam alabilir veya verebilirsiniz.

Web sitesi satın alan müşterilerimize özel sunulan sınırsız hizmet garantisidir.

Bir adet kurumsal web sitesi paketi satın aldığınızda aşağıdaki tüm özellikler size ücretsiz olarak sunulur.

6102'nolu Türk Ticaret Kanununun 1524'ncü maddesine uygun, güvenli ve şeffaf bir ortam.

 
 
 
Kurumsal web tasarım, aydında web tasarım, ücretsiz web tasarım, hazır web tema, kurumsal web sitesi fiyatları, e ticaret, platinum seo, mobil web sitesi, kurumsal web sitesi özellikleri, mobil uygulama,
Aydın da kurumsal web tasarım, web sitesi kurucusu, e ticaret, mobil uygulama, web sitesi yapanlar,

Bir adet kurumsal web sitesi paketi satın aldığınızda yukarıdaki tüm özellikler size ücretsiz olarak sunulur.